VII Festiwal Baśni i Bajki: SCIENCE FICTION (2015)

Kolejna edycja Festiwalu Baśni i Bajki w Szczawnicy już wkrótce!

Tematem tegorocznej odsłony jest „Science-fiction". Festiwal odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2015 w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Na wszystkich chętnych czeka mnóstwo atrakcji m.in. bezpłatny seans filmowy 3D „Wielka Szóstka", występy dzieci i młodzieży na scenie głównej, Wirtualne Obserwatorium Ciemnego Nieba koordynowane przez stowarzyszenie POLARIS, warsztaty robotyki, interaktywne stoiska science, malowanie na szkle, konkursy i zabawy z nagrodami i wiele innych. Szczegółowy program na plakatach i afiszach.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Andrzeja Mańkowskiego. Festiwal został wsparty finansowo m.in. przez Województwo Małopolskie.

Festiwal Bajki i Baśni - 2015