Ethno-Novo

Ethno-Novo to nowy projekt realizowany przez Fundację Andrzeja Mańkowskiego i Grupę Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.

Ethno-Novo to dwa rodzaje wydarzeń. Ethno dla popularyzowania tego, co unikatowe i autentyczne; wydarzenia „źródła", prezentujące oryginalny folklor, dziedzictwo przyrodnicze i historyczne, lokalne i regionalne. Cykl Novo, w którym prezentujemy projekty zainspirowane szeroko rozumianym Ethno, w tym też regionem Pienin, niekiedy powstałe specjalnie dla naszego Festiwalu ; Novo jako miejsce spotkań znakomitych twórców wielu dziedzin kultury i sztuki współczesnej.

Fundacja Andrzeja Mańkowskiego – Szczawnica
Park Górny 7