KinoAkademia

Rodzinne spotkania z filmem w szczawnickim Dworku Gościnnym

KinoAkademia to nowy projekt Fundacji Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży.

Dworek Gościnny w Szczawnicy jest niezwykłą przestrzenią kultury z ekskluzywną, wyposażoną w najnowszą aparaturę kinową salą główną, którą chcemy udostępnić młodej publiczności. Poprzez ciekawą formułę spotkań KinoAkademii będziemy nie tylko prezentować interesujące i atrakcyjne produkcje filmowe, ale także umożliwimy bardziej świadomy odbiór filmowej twórczości.

Dobór filmów, jak również formułę spotkań dostosowaliśmy do potrzeb poszczególnych grup wiekowych. Nawiązaliśmy współpracę z fachowcami, ludźmi którzy mają duże doświadczenie w tej materii i którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą.

Partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie.

Zachęcamy do udziału i skorzystania z tej oryginalnej oferty kulturalnej.