Wsparcie fundacji

Zapraszamy Państwa do współpracy i zachęcamy do wsparcia naszych projektów w formie darowizny na cele statutowe Fundacji.

Na 2019 rok zaplanowaliśmy organizację kolejnych edycji naszych Festiwali:

• Ethno-Novo Festival 2019
  • Spotkania z Kulturą Pienińską
  • Festiwal Baśni i Bajki

W zamian za wsparcie oferujemy promowanie Państwa na naszych materiałach drukowanych, w mediach, prasie oraz na naszej stronie internetowej, a także możliwość promocji i publiczne podziękowanie Państwu podczas naszych przedsięwzięć.

Osoby lub firmy, które zdecydują się wesprzeć finansowo naszą działalność mogą ponadto odliczyć darowiznę od podstawy opodatkowania.

Więcej szczegółów dotyczących planowanych projektów takich jak: idea, program, zaangażowani artyści, strategia promocji można uzyskać pod numerem telefonu:  519 067 681