Barokowe Eksploracje IV

Barokowe ExploracjeZapraszamy na czwartą edycję Barokowych Eksploracji.
Tegoroczny Festiwal ukierunkowany został tematycznie na zaprezentowanie szerokiej publiczności „stylu francuskiego" w barokowej muzyce i sztuce.

Organizatorem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie Szczawnicki Chór Kameralny, a dyrektorem artystycznym-Agnieszka Żarska.
W ramach Festiwalu odbędą się koncerty, warsztaty dla dzieci oraz pokaz filmu "Król tańczy".

Szczegółowy program koncertów w ramach Barokowych Eksploracji znajdą Państwo tutaj »

Współorganizatorem Festiwalu jest Fundacja Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica oraz Muzeum w Czerwonym Klasztorze.
Partnerem strategicznym Festiwalu jest Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki, Mecenasem - Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.
Festiwal został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego, Ministerstwa Kultury Republiki Słowackiej, ZEW Niedzica, Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica, Czeskiego Centrum w Warszawie.